Haló? Prepáčte, je to číslo deväť, tri, štyri, tri, sedem, sedem, osem, päť, štyri?
- Nie, áno, nie, áno, áno, nie, nie, áno, nie.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Jde skin po ulici a řve... :D

Jde skin po ulici a řve:
"Nesnáším cikány."
Proti jde cikán a povídá:
"Máš problém?"
"Nemám rád cikány, protože jsou černí."
"Chceš do držky?"
"Vyhrožujou tam kde na to nemají, proto je taky nemám rád."
Přijde dalších pět cikánů a skin povíd...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: