Príde smädný Vietnamec do slovenského baru, postaví sa k pultu a hovorí:
- Ting jang won tian coca cola.
Barman sa otočí a spýta sa:
- Dva deci čoho?
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Přijde chlap k doktorovi a říká:

Přijde chlap k doktorovi a říká:
"Pane doktore já mám něco v zadku."
Doktor se podívá, vytáhne kytku a pacien...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: