Príde smädný Vietnamec do slovenského baru, postaví sa k pultu a hovorí:
- Ting jang won tian coca cola.
Barman sa otočí a spýta sa:
- Dva deci čoho?
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: ŽENA NA MESIACI ZISTÍ, ŽE NEJDE ......

První žena na Měsíci:
- Houstone, máme problém!
- Co?
- Ale nic, nech to být.
- Co se stalo?
- Nic...
...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: