Přijde chlápek k doktorovi, ten ho prohlédne a potom povídá:
"Člověče, vy musíte pít jako duha! Měl byste to omezit."
"Nojo, pane doktore, ale to je děsně těžký."
"No tak zkuste třeba si místo každého půllitru dát jablko."
"No pěkný... ale kde já vezmu denně bednu jablek???"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Přijde Ind na úřad v hlavním městě a povídá... :D

Přijde Ind na úřad v hlavním městě a povídá:
"Sáhib, já se chci rozvést."
Úředník se na něj přísně podívá a odvětí:
"To není jen tak, musíš k tomu mít nějaký důvod."
Ind se na něj podívá, zamyslí se a povídá:
"Podívejte se, sáhib, já jsem rolník...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: