Přijde chlápek k doktorovi, ten ho prohlédne a potom povídá:
"Člověče, vy musíte pít jako duha! Měl byste to omezit."
"Nojo, pane doktore, ale to je děsně těžký."
"No tak zkuste třeba si místo každého půllitru dát jablko."
"No pěkný... ale kde já vezmu denně bednu jablek???"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Postihy za porušení pracovní disciplíny... :D

Postihy za porušení pracovní disciplíny.
Dejme tomu, že jste se v práci dopustili obzvlášť závažné hloupé chyby.
Způsob, jak budou vaši nadřízení reagovat, však nezávisí na druhu a
závažnosti chyby, jak byste si mysleli, ale na výši vašeho příjmu....
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: