Babka, čo je to za ovocie ? - pýta sa vnučka.
-To sú čierne ríbezle.
-A prečo sú červené ?
-Lebo sú ešte zelené !
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Matka dcérke v idúcom :D

Matka dcérke v idúcom vlaku:
"Nevykláňaj sa z okna, lebo ti konár vypichne oko!"
"Ále mami, veď tu sú iba ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: