Babka, čo je to za ovocie ? - pýta sa vnučka.
-To sú čierne ríbezle.
-A prečo sú červené ?
-Lebo sú ešte zelené !
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Povídá jedna ženská druhé... :D

Povídá jedna ženská druhé:
"Představ si, můj manžel, to prase jedno, mi řekl, že peníze na nájem prohrál v kartách, ať se vyspím se správcem!"
"Teda, to je nechutné... a udělalas to?"
"Musím přiznat, že ano. Ale trochu jsem mu tu drzost vrátila. N...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: