Jde chlap z hospody kolem hřbitova a spadne do čerstvě vykopaný jámy a usne. Ráno se vrací z hospody druhý chlap a taky jde kolem té jámy. V tu chvíli se první chlap probudí a křičí:
"Pomoc, pomoc, je mi zima?"
A ten druhý chlap se nakloní, koukne dolů a zařve: "Tak proč se odhrabáváš???"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Přijde policajt domů, otevře ledničku, nakoukne... :D

Přijde policajt domů, otevře ledničku, nakoukne dovnitř, zavře ji a zmlátí ženu. Druhý den žena nakoupí spoustu věcí k jídlu a čeká, co bude. Policajt přijde domů a vše se opakuje. Další den žena nakoupí pití. Policajt přijde domů a zase se všechno o...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: