Jde chlap z hospody kolem hřbitova a spadne do čerstvě vykopaný jámy a usne. Ráno se vrací z hospody druhý chlap a taky jde kolem té jámy. V tu chvíli se první chlap probudí a křičí:
"Pomoc, pomoc, je mi zima?"
A ten druhý chlap se nakloní, koukne dolů a zařve: "Tak proč se odhrabáváš???"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Je krásné ráno. Chlapeček se probouzí a .. :D

Je krásné ráno. Chlapeček se probouzí a vidí ve svém pokoji modrého králíka.
"Kdo jsi?"
"Já jsem Azurit."
"A co tu děláš?"
"Kradu ti rifle."
"A budeš tady, až se vrátím?"
"...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: