Přijde takhle drsňák do baru. Vidí tam na zemi úplně hotového chlápka, tak povídá barmanovi:
"Dej mi dvojitou od toho, co měl tady ten!"
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Peniaze :D

Švajčiar má na konci mesiaca ešte veľa peňazí... Slovák má na konci pe...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: