Prídu dvaja Íri do krčmy a pýtajú si fľašku whisky. Potom len sedia a bez slova pijú. Keď sú na dne fľašky, objednajú si ďalšiu. A zas ju bez slova vypijú. Nasleduje i tretia, štvrtá… Keď dopili piatu fľašku jeden z nich sa pýta:
"Tak čo, dáme ešte jednu?"
A ten druhý odpovie:
"Prišli sme sem chlastať alebo kecať?"
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Vsadí se Čech, Američan a Indián, kdo skočí z mrakodrapu.

Vsadí se Čech, Američan a Indián, kdo skočí z mrakodrapu.
Američan se rozbíhá, ale zastaví se a křičí: "No, no!" a neskočí.
Rozběhne se Indián, taky se zastaví a křičí: "Vata, vata!" a neskočí.
Běží Čech a skočí. Na zemi celý domlácený kříčí na In...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: