Otec měl tři syny. Jednoho poslal do Plzně, druhého do Pardubic a třtího do Prahy. Po 3 letech se vrátil první syn a otec se ptá:
"Tak synku, co ses v Plzni naučil?"
A syn odpoví: "Natáčet pivo, tati."
Po 8 letech se vrátil druhý syn a otec se ptá:
"Tak synku, co ses v Pardubicích naučil?"
A syn odpoví: "Péct perníky, tati."
Po 13letech se vrátil třetí syn a otec se ptá:
"Tak synku, co ses v Praze naučil?"
A syn odpoví: "Nic, jenom machrovat, lhát a podvádět!"
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Jede muž po silnici a proti němu jede žena.

Jede muž po silnici a proti němu jede žena. Když se míjejí, žena se vykloní z okýnka a zařve:
"Prase!"
Muž neváhá, vykloní se taky a zařve za ní:
"Děvko!"
Muž pokračuje v cestě a v první zatáčce to napálí do obrovského prasete stojícího uprostřed...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: