Nepoužívejte vulgarismy, čeština je dostatečně libozvučná:
Velice mne "kaká", když se ani za "nejvyšší bytost na nebesích" nemohu někam dovolat v síti Telekomu. Ty "příslušnice nejstaršího řemesla" na infolince ze mne dělají "samce domácího tažného zvířete", a tak jsou všechny jejich rady na "výměšek z tlustého střeva mého trávicího traktu". Občas se tak rozčílím, že musím ty "příslušnice nejstaršího řemesla" poslat do "análního otvoru domácího zvířete produkujícího mléko". Tím chci říct, že celá komunikace s Telekomem je na "ženský pohlavní orgán" a já si při ní připadám jako "mužský pohlavní orgán".
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Padá takhle duše týpka do pekla a říká si... :D

Padá takhle duše týpka do pekla a říká si: "No, to sem teda zvědavej, co v tom pekle budu dělat. Se tam snad ukoušu nudou."
Otevře teda bránu a vstoupí do místnosti plný kouření. Palice vyskládaný v policích. Tak si řekne: "No, to je teda peklo, to ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: