Přijde chlap do galanterie a chce smuteční pásku. Prodavačka se ptá, jestli chce širokou nebo nějakou užší.
"A paní, není to snad jedno?"
"Ne, pane. Když je velký smutek, má být páska široká. Když je menší smutek, stačí užší páska."
Chlápek se zamyslí a povídá:
"Tak to mi dejte černou niť. Mě umřela tchýně."
#Vtipy #O svokrách

BRATM VTIP:

Jde pán okolo hospody a všimne si, že se jmenuje ... :D

Jde pán okolo hospody a všimne si, že se jmenuje "U dvou teploušů." Zajímá ho, proč a tak se jde zeptat. Přijde dovnitř a zeptá se číšníka:
"Proč se tahle hospoda jmenuje U dvou teploušů?"
Číšník: "No to nevím, ale zeptám se ma...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: