Heno
Heno
+17
Hádajú sa murár, tesár a elektrikár, ktoré remeslo je najstaršie.
Murár hovorí: "moje remeslo je najstaršie lebo murári stavali v starom Egypte pyramídy."
Na to hovorí tesár " moje remeslo je najstaršie lebo tesári robili ešte Noemovu archu."
Elektrikár dodáva" moje remeslo je najstaršie lebo keď Boh povedal  bude svetlo, my sme už museli mať naťahané káble..." :D
#Vtipy

BRATM VTIP:

Jede rychlík po Sibiři a najednou zastaví a ... :D

Jede rychlík po Sibiři a najednou zastaví a stojí. Když už stojí asi 1 den, Ivanovi to nedá a jde za strojvedoucím:
"Počemu my nepojechájem?"
"My izmneňájem mašínu."
Tak to jde asi týden a nakonec Ivan povídá:
"Vy uže izměníli mašínu?"
"Da izměn...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: