Heno
Heno
+17
Hádajú sa murár, tesár a elektrikár, ktoré remeslo je najstaršie.
Murár hovorí: "moje remeslo je najstaršie lebo murári stavali v starom Egypte pyramídy."
Na to hovorí tesár " moje remeslo je najstaršie lebo tesári robili ešte Noemovu archu."
Elektrikár dodáva" moje remeslo je najstaršie lebo keď Boh povedal  bude svetlo, my sme už museli mať naťahané káble..." :D
#Vtipy

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Ateista v kostole :D

Príde ateista do kostola, kde práve prebieha omša. Nerozumie ničomu, čo sa tam deje, ale napokon sa mu zapáči podávanie rúk. Tak sa rozhodol, že príde i nabudúce. Na ďalšej omši príde zase k podávaniu rúk a on vytiahne fľašu, štamperlíky a naleje oko...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: