"Pane doktore, mám stále červený nos. Nedá se proti tomu něco dělat?"
"Je-li červený od narození, tak nic. Jestli je to ale od pití, tak musíte pít dál a časem vám zfialoví."
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Sedí zajíc na pařezu a dělá si manikúru. Jde okolo liška a ptá se, co zrovna dělá... :D

Sedí zajíc na pařezu a dělá si manikúru. Jde okolo liška a ptá se, co zrovna dělá.
"Brousím si drápy na medvěda."
Jde okolo vlk a zase:
"Zajíci, co děláš?"
"Brousím si drápy na medvěda."
Jde okolo medvěd a ptá se:
"Zajíci, co děláš?"
"Ale, bro...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: