Na policejní stanici se šéf chlubí svým podřízeným:
"Včera sem si koupil lampu a večer si ji zapnu a v tom najednou rána a tma. Koukám co se s tím světlem stalo, ale dostal sem hlad, tak sem si šel vzít něco do lednice a co nevidím: ta mrcha svetlo bylo tam."
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Policajti vs. hasiči :D

Začala horieť policajná stanica. Policajti boli nútení vyjsť až na strechu. Keď prišli hasiči, natiahli plachtu a policajti začali po jednom skákať. Ale vždy keď bol už policajt tesne nad zemou, tak plachtu odtiahli a hrozne sa na tom zabávali. Až pr...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: