Stretne Dzurinda kúzelného deduška a vraví mu: -Chcel by som byť ministrom! Deduško chvíľu premýšľa, namáha hlavičku, nakoniec súhlasí a spraví z Dzurindu bonsai.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Bolehlav :D

- Ja si myslím, že ľudia by mali chodiť bosí. Je to oveľa zdravšie. Napríklad ja, keď sa ráno zobudím obutý, ta...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: