Jde chlapec se svojí novou dívkou na první rande a chce se mu strašně na malou. Po chvíli to už nemůže vydržet a jelikož je stydlivý, přemýšlí, jak to udělat. Tak přijdou k rybníčku a on dostane nápad. Povídá:
"Vydrž tady chviličku lásko, já ti půjdu támhle za to rákosí natrhat kytičku."
A ona na to:
"No jasně, jen běž, já se tady zatím aspoň v klidu vy*eru."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Tři policejní pochůzkáři jdou parkem. Jeden z nich si... :D

Tři policejní pochůzkáři jdou parkem. Jeden z nich si odskočí. Po chvíli se vrátí a cosi nese.
"Našel jsem hřiba!"
"No a proč je celej rozmlácenej?" ptá se druhý.
"Nechtěl jsi z něj náhodou vymlátit, kde jsou ostatní?" zajímá se třetí.
"Néé...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: