Jede rychlík po Sibiři a najednou zastaví a stojí. Když už stojí asi 1 den, Ivanovi to nedá a jde za strojvedoucím:
"Počemu my nepojechájem?"
"My izmneňájem mašínu."
Tak to jde asi týden a nakonec Ivan povídá:
"Vy uže izměníli mašínu?"
"Da izměníli!"
"I počemu my uže nepojechájem?"
"My izmeníli mašínu za vodku..."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Hra na mamu a otca :D

- Mami kúp mi psa...
- Nie.
- Mami kúp mi psa...
- ... už som ti povedala, že nie, šteká to, robí to neporiadok a naviac ešte smrdí. Vyber si hocičo iné...
Syn porozmášľa a hovorí:
- Tak sa poďme hrať na mamu a otca.
- To nie a daj mi už ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: