Jede rychlík po Sibiři a najednou zastaví a stojí. Když už stojí asi 1 den, Ivanovi to nedá a jde za strojvedoucím:
"Počemu my nepojechájem?"
"My izmneňájem mašínu."
Tak to jde asi týden a nakonec Ivan povídá:
"Vy uže izměníli mašínu?"
"Da izměníli!"
"I počemu my uže nepojechájem?"
"My izmeníli mašínu za vodku..."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

aj tak by som skôr či neskôr spadol... :D

Auto zrazilo opitého muža. Vystrašený vodič mu pomáha vstať zo zeme a veľmi sa ospravedlňuje. Opilec len mávne rukou a vraví:
- Nič sa nestalo... hik... aj tak by som...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: