Jede rychlík po Sibiři a najednou zastaví a stojí. Když už stojí asi 1 den, Ivanovi to nedá a jde za strojvedoucím:
"Počemu my nepojechájem?"
"My izmneňájem mašínu."
Tak to jde asi týden a nakonec Ivan povídá:
"Vy uže izměníli mašínu?"
"Da izměníli!"
"I počemu my uže nepojechájem?"
"My izmeníli mašínu za vodku..."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Dvaja na púšti :D

Idú dvaja po púšti. Jeden má veľa jedla a pitia a druhý má dvere z auta. Druhý sa pýta prvého:
- Prečo máš toľko jedla a pitia?
- No, keď budem hladný, sa najem a keď budem smädný, sa napijem.
Teraz sa pýta prvý druhého:
- A načo sú tebe tie dver...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: