Jde opilec po mořském břehu a uvidí zlatou rybku, která leží na zemi a říka:
"Prosím tě, prosím tě, hoď mě zpátky do vody a já ti splním 1 přání!"
Opilec ji vezme, mrskne s ní do te vody a spokojená rybička říká:
"A jaké je to tvé přání?"
Opilec se otočí a křikne:
"Neser!!!"
No a rybička za tři dny chcípne...
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Povídají si dva kluci:

Povídají si dva kluci:
"Můj tatínek je bohatší!"
"Jak to?" řekne druhý.
"Protože tvému tatínkovi půjčil peníze."
"No jo, ale můj je chytřejší!"
"Jak to?"
"Protože ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: