"Já budu mít bratříčka!" Povídá ve škole malá žačka.
"A jak to víš?" ptá se jí paní učitelka.
"No, když byla posledně v nemocnici maminka, tak mi odtamtud přinesla malou sestřičku a teď je v nemocnici tatínek!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Cestuje tak jednou maminka s dvěma synáčky vlakem, jeden z nich je velice nedočkavý a tak .... :D

Cestuje tak jednou maminka s dvěma synáčky vlakem, jeden z nich je velice nedočkavý a tak se maminky pořád vyptává, jak se jmenovala ta poslední stanice. Když už se to opakuje asi podesáté maminka mu odvětí:
"Jak mám vědět, jak se jmenovala ta minul...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: