"Já budu mít bratříčka!" Povídá ve škole malá žačka.
"A jak to víš?" ptá se jí paní učitelka.
"No, když byla posledně v nemocnici maminka, tak mi odtamtud přinesla malou sestřičku a teď je v nemocnici tatínek!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Policajti mají výplatu, nadporučík je ... :D

Policajti mají výplatu, nadporučík je volá podle jména: "Novák! 4800Kč" a Novák si jde pro prachy.
"Mrkvička, 5200 Kč" a Mrkvička jde pro prachy.
"Souhrn" nikdo se neozývá.
Šéf hlasitěji: "Souhrn!" zase ticho.
Šéf zamumlá: "To je blbec, má tu 153...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: