Človek v bare sa napije fernetu a piva ,vyskočí s okna so 8 poschodia a živý bez zranenia sa vráti naspäť.Blondínka to tiež chcela vyskúšať tak sa ho spýtala ,ako to dokázal ,on povedal:dal som si fernet a pivo. Blondíka to spravý tiež vyskočí s okna ale už sa nevráti...a barman hovorí: Superman ,ty si také hovado keď sa opiješ.
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

V okresním městě přijde do redakce místních novin žena... :D

V okresním městě přijde do redakce místních novin žena požádat, aby do smutečního sloupku napsali oznámení o úmrtí jejího muže. Redaktor jí říká, že se platí deset korun za slovo.
Žena zapřemýšlí a povídá:
"Tak tam napište: Zemřel Jaroslav Peterka...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: