Človek v bare sa napije fernetu a piva ,vyskočí s okna so 8 poschodia a živý bez zranenia sa vráti naspäť.Blondínka to tiež chcela vyskúšať tak sa ho spýtala ,ako to dokázal ,on povedal:dal som si fernet a pivo. Blondíka to spravý tiež vyskočí s okna ale už sa nevráti...a barman hovorí: Superman ,ty si také hovado keď sa opiješ.
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Pepíček je ve škole a paní učitelka se ptá:

Pepíček je ve škole a paní učitelka se ptá:
"Pepíčku, vám se narodila dvojčátka, viď?"
"Ano" odpoví Pepíček.
"A jak se budou jmenovat?" ptá se učitelka.
Pepíček na to:
"Nevím, ale tatínek...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: