Hádá se Afričan, Američan a Čech, jaké národnosti byl Adam.
První povídá: "Adam byl Afričan, protože jenom Afričani nosí místo oblečení listy!"
Druhý povídá: "Ne, Adam byl určitě Američan, protože jenom Američani jsou takoví džentlmeni, aby darovali Evě žebro!"
Třetí si odplivne a povídá: "Adam mohl bejt jedině Čech, protože jenom Čech si s holou p*delí může myslet, že je v ráji!"
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Hary Havíř z Havířova se vleče nočním městem domů... :D

Hary Havíř z Havířova se vleče nočním městem domů a tu najednou slyší:
"Uhni vlevo!"
Uhne vlevo a sotva se mine s hlubokou dírou. Tu zase slyší:
"Uhni vpravo!"
Uskoči a vedle něj profrčí auto. Hary se zastaví a ptá se:
"Kdo mně to tady tak dobře...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: