Hádá se Afričan, Američan a Čech, jaké národnosti byl Adam.
První povídá: "Adam byl Afričan, protože jenom Afričani nosí místo oblečení listy!"
Druhý povídá: "Ne, Adam byl určitě Američan, protože jenom Američani jsou takoví džentlmeni, aby darovali Evě žebro!"
Třetí si odplivne a povídá: "Adam mohl bejt jedině Čech, protože jenom Čech si s holou p*delí může myslet, že je v ráji!"
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Přijde kontrolor z berního úřadu do synagogy a... :D

Přijde kontrolor z berního úřadu do synagogy. Provádí kontrolu a potom se obrátí na rabína a říká:
"Všiml jsem si, že kupujete hodně svíček."
"Ano," odpověděl rabín.
"Dobře a co děláte s voskem, který odkapává?" zeptal se kontrolor.
"Dobrá otá...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: