Černoch jde na ryby a vytáhne zlatou rybku, která mu splní tři přání, když ji pustí. Tak černoch povídá:
"Já bych chtěl být bílý, být v balíku a aby se na mě lepily ženské!"
A zlatá rybka čaruje:
"Čáry-máry muří nožka, ať je z tebe Always vložka!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Chudák papež umřel a jde do nebe... :D

Chudák papež umřel a jde do nebe. Zaťuká na bránu, vykoukne Sv. Petr a povídá:
"Jméno?"
"Svatý Otec."
Petr projede na terminálu databázi a říká:
"Je mi líto, ale nikdo takový do nebe přijít nemá."
"Tak zkuste Jan Pavel II."
"Ne, ani ten tady ne...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: