V jednom dome žijú spolu cholerik a flegmatik. Raz večer sa cholerik kúpe a zrazu k nemu pribehne flegmatik s polievkovou lyžicou, naberie trochu vody a s kľudom odíde. Takto to urobí tri razy. Na štvrtýkrát sa ho naštvaný cholerik pýta:
- Čo to dočerta stváraš?
- Len kľud, horí dom.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Mobil :D

Za éry prvých mobilov si manžel jeden kúpi a rozhodne sa prekvapiť svoju manželku. Keď príde domov, vojde do kúpeľne a z vane zavolá na svoju pevnú linku. Zodvihne manželka a on hovorí:
- Ahoj miláčik.
Žena na to:
- Prepáč chrústik, teraz nemôžem ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: