V jednom dome žijú spolu cholerik a flegmatik. Raz večer sa cholerik kúpe a zrazu k nemu pribehne flegmatik s polievkovou lyžicou, naberie trochu vody a s kľudom odíde. Takto to urobí tri razy. Na štvrtýkrát sa ho naštvaný cholerik pýta:
- Čo to dočerta stváraš?
- Len kľud, horí dom.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Policajti dostali za úlohu zmerať výšku stĺpa :))

Chodia okolo stĺpa, špekulujú a nemôžu na to prísť. Príde k nim kolega a hovorí:
-Mám nápad, zvaľme s...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: