Sedia lev a býk v reštaurácii a popíjajú rum. Vtom levovi zazvoní mobil. Priloží si ho teda k uchu a vraví:
- Áno, drahá, už idem! - potom vysvetľuje býkovi, - Už sa musím pobrať. Žena ma čaká.
- Čo to vidím? - čuduje sa býk - Ty, kráľ zvierat, nevieš povedať vlastnej žene, kde je jej miesto? To tá moja smerom ku mne ani len nepípne!
- To vieš, - konštatuje lev - ja mám za ženu levicu a ty kravu.
#Vtipy #O manželstve

BRATM VTIP:

"Hele Mařeno, asi se budu rozvádět." Říká kamarádka kamarádce.... :D

"Hele Mařeno, asi se budu rozvádět." Říká kamarádka kamarádce.
"A proč?" Ptá se jí na to ta druhá.
"Ale, manžel mě sledoval dalekohledem!"
Odpovídá ta první.
"No a co, ty hloupá, máš být ráda, to je přece normální!"
Ujišťuje ji kamarádka.
"No ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: