Stretne sa blondínka s brunetkou a brunetka sa pýta:
- Kam by si išla, keby sa dalo? Ja by som išla na Mars. Tam dokonale zapadnem.
- Na Slnko, lebo tam sú všetci žltý!
- Ale veď tam by si zhorela!
- Veď ja by som išla v noci...
#Vtipy

BRATM VTIP:

Pittbulleriér :D

Má to 4 nohy a jednu ručičku. Čo je to?
Pittbulleriér utek...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: