Poslať e-mailom

Hodnotenie: 7.36




Pri barovom pulte sedí mladík so slečnou. Mladík sa obráti a vraví:
- Obaja sme tu za rovnakým účelom.
Slečna:
- Jasné. Poď, zbalíme nejaké kočky.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Sejdou se Čech, Rus a Němec v hospodě a... :D

Sejdou se Čech, Rus a Němec v hospodě a daj si soutěž, kdo má silnější alkohol. Němec se napije rumu a povídá:
"Vidim pět židlí!"
Rus se napije vodky a ptaj se ho:
"Tak, a kolik židlí vidíš ty?"
"Deset!"
Nakonec se napije Čech slivovice.
"A k...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: