Vyběhne maminka a Pepíček z hořícího domu a Pepíček
povídá:
"Maminko to je ale blbý, že nám hoří dům co?"
Maminka mu odpoví:"To je chlapče!!"
A Pepíček na to: "A mami já tady cítím nějaký připálený karamel..."
A maminka mu odpoví: "Vždyť přece víš, že měl dědeček cukrovku!"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Porodní babka, která zaslouženě odrodila stovky dětí přijde do... :D

Porodní babka, která zaslouženě odrodila stovky dětí přijde do nebe. Svatý Petr ji přemlouvá:
"Tys' byla taková starostlivá a dobrá. Zůstaň ještě na zemi a pomáhej ženám v bolesti, stejně tak jako dosud, jen Ty to umíš tak dobře."
Porodní babka na...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: