Ptají se lorda, jak přišel ke svému bohatství a on vypráví:
"Když jsem připlul do Států, tak jsem měl 20 centů, koupil jsem tedy za ně jedno jablko, vyleštil jej a prodal za 60 centů, za ně jsem koupil 3 jablka, vyleštil a prodal je za 1,80 dolaru. A tak to šlo dál a dál, den za dnem, až mi umřel strýc a odkázal mi 20 milionů dolarů..."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Hádá se Rus a Američan o to, komu lépe brzdí auto ... :D

Hádá se Rus a Američan o to, komu lépe brzdí auto Američan posadí Rusa do svého nového Forda a rozjede se rychlostí 180km/h proti betonové zdi. Když jsou 50m ode zdi ptá se Amík Rusa:
"Už jsi se pochcal strachy?"
Rus přizná,že jo a Američan začne b...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: