Přijde pán do holičství a se smutným obličejem se nechává oholit, protoze stříhat už bohužel jaksi není co. Obsluhuje ho holič, který má nádherné hustté kudrnaté háro. Pán na něj kouká v zrcadle a praví:
"Tedy já bych dal třeba i 10.000, kdybych měl hlavu jako vy."
Holič opáčí, že to už dnes není žádný problém, samé lasery, drahé technologie, i atesty že mají a pokud hodlá zaplatit hotově, tak budou ještě dnes hotovi, bezbolestně pochopitelně. Holohlavec neváhaje ani minutu platí požadovaný obnos nenasytnému lazebníkovi a přijemně vzrušen očekává chod věcí příštích. A vskutku, holič zapojuje své mašinky, okem znalce oceňuje nešťastníkovu hlavu a... vystříhá si mašinkou kompletně celou svoji palici, ba i břitvičkou povrch vyhladí a krapet hojivé mastičky do osiřelé pokožky vetře...
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Přijde kontrolor z berního úřadu do synagogy a... :D

Přijde kontrolor z berního úřadu do synagogy. Provádí kontrolu a potom se obrátí na rabína a říká:
"Všiml jsem si, že kupujete hodně svíček."
"Ano," odpověděl rabín.
"Dobře a co děláte s voskem, který odkapává?" zeptal se kontrolor.
"Dobrá otá...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: