Přijde muž do hospody a pije jednu minerálku za druhou.
"To máte takovou žízeň?" zajímá se zdrcený výčepní.
"Ani ne," přiznává host, "ale pohádal jsem se s manželkou!
A tak piju na vztek."
"To chápu, ale vodu?"
"A co mám dělat?" smutně odtuší nešťastník, "když jsem abstinent?"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Sedí dvě sestry blondýnky u stolu a hádají se :D

Sedí dvě sestry blondýnky u stolu a hádají se, která stihla víc chlapů, tak se domluví, že až nějakého z nich potkají, tak lusknou. Tak jdou do baru a první říká:
"Tak pane číšníku, já chci pivo (lusk)."
Druhá: "Peťo, já chci taky jedno (lusk)."
J...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: