Přijde muž do hospody a pije jednu minerálku za druhou.
"To máte takovou žízeň?" zajímá se zdrcený výčepní.
"Ani ne," přiznává host, "ale pohádal jsem se s manželkou!
A tak piju na vztek."
"To chápu, ale vodu?"
"A co mám dělat?" smutně odtuší nešťastník, "když jsem abstinent?"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Sejdou se Čech, Rus a Němec v hospodě a... :D

Sejdou se Čech, Rus a Němec v hospodě a daj si soutěž, kdo má silnější alkohol. Němec se napije rumu a povídá:
"Vidim pět židlí!"
Rus se napije vodky a ptaj se ho:
"Tak, a kolik židlí vidíš ty?"
"Deset!"
Nakonec se napije Čech slivovice.
"A k...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: