Přijde kovboj do saloonu a poručí si:
"Nějakej silnej chlast!"
Hospodský mu nalije...
"To je silnej chlast? Vždyť je to samá voda," řekne kovboj a pití chrstne na zem. Hospodskej vezme 100% špiritus a nalije kovbojovi. Tomu se to zase nezdá dost silné a vyleje obsah na zem. Hospodskýho to naštve a kovbojovi nalije kyselinu sírovou.
"No vidíte, to je konečně pití," pochválí ho kovboj a odejde. Za okamžik vběhne zpátky a zařve:
"Co to bylo za chlast? Vyjdu ven, plivnu na koně a zbyly z něj jen podkovy!"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Přijde zahraniční návštěvník na policejní stanici v Paříži a hlásí... :D

Přijde zahraniční návštěvník na policejní stanici v Paříži a hlásí, že mu zmizela tchýně:
"Je 1,65 m vysoká, chybí ji 13 zubů, šilhá a nosí střevíce č. 45"
"Dobrá" říká komisař, "až ji najdeme, dáme vám vědět."
Za několik dní se zeť dotazuje tele...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: