Přijde chlap k doktorovi a říká:
"Pane doktore já mám něco v zadku."
Doktor se podívá, vytáhne kytku a pacient říká: "Ta je pro tebe."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Žena přijde k doktorovi a stěžuje si na silné bolesti v kolenou :D

Žena přijde k doktorovi a stěžuje si na silné bolesti v kolenou. Po několika nic neříkajících diagnostických procedurách říká doktor:
"Musí tu být něco, o čem jste mi neřekla. Nenapadá vás nějaká činnost, která by se týkala vašich kolen?"
Žena tro...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: