Chlapec po prvý krát navarí frajerke obed. Počas hlavného chodu sa frajerka spýta:
- To mäso je z konzervy, zlatko?
- Áno, miláčik. Bol tam nápis "pre vášho miláčika" a vedľa toho taký chutný psík.Pre vášho miláčika
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Kovboji

Traja kovboji súťažia kto je presnejší v streľbe.
Prvý zatočil pištoľami a odstrelil koňa.
"I'm Jimmy!"
Druhý vyhodil pištole a odstrelil dve muchy.
"I'm Henry!"
Tretí vyhodil pištole, zatočil s nimi a odstrelil obidvoc...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: