Policajt zastaví auto se zjevně opilým řidičem a nařizuje mu dýchnout do balónku. Chlápek odmítá a vysvětluje:
"Jsem silný astmatik a proto nemůžu pořádně fouknout."
Policista tedy chce odebrat vzorek krve, ale chlapík zase odmítá. Policajt:
"Proč ne?"
"Protože jsem hemofilik a nepřestal bych krvácet."
Policajta už ty výmluvy nebaví a chce, aby chlápek vylezl z auta a přešel po rovné čáře, ale chlápek zase, že ne. Policajt se ptá:
"Proč ne?"
"Protože jsem na to moc opilej."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Letí tř neopýři a letí do baru...:D

Letí tř neopýři a letí do baru.
Posadí se a jeden řká: "Barmane nalej m litr krve"
Druhý si objedná to samé
a třetí říká: "Mě dejte horkou vodu"
Dva netopýři se diví:" Co blbneš prosim tě?!?! Tobě ruplo v bedně neee?"
Ale dotčený netopýr vytáhne...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: