Prišiel som na Slovensko iba s jediným eurom. A dnes ?????? .... .. ... .. ... .. ... Som majiteľom nákupného vozíka !
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Šokujúce letné teplotné rekordy už tento víkend:D:D

Dvaja feťáci sa bavia na sídlisku:
- Človeče, predstav si, na víkend hlásili 30 stupňové horúčavy!
- To nie je možné.
- Ale áno. 15 stupňov v sobo...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: