Prišiel som na Slovensko iba s jediným eurom. A dnes ?????? .... .. ... .. ... .. ... Som majiteľom nákupného vozíka !
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Ptá se jeden policajt druhého:

Ptá se jeden policajt druhého:
"Ty, víš o tom, že na Měsíci žijí lidé?"
"Vážně? Ještě jsem o tom neslyšel."
"Sousedka šla na měsíc na dovolenou a v...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: