Obhájce se ptá porotce:
"Jaký máte obecný názor na obhájce?"
"Myslím, že by měli být utopeni, hned jak se narodí."
"Takže jste zjevně zaujat vůči obhajobě."
"To není pravda. Myslím, že státní zástupci by měli být také utopeni, hned jak se narodí."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Jedou takhle ve výtahu dva chlápci a najednou se výtah zastaví... :D

Jedou takhle ve výtahu dva chlápci a najednou se výtah zastaví, světlo zhasne. Jeden z těch dvou povídá:
"Hmm, to vypadá, že vypli proud. Tak to tady pěkně ztvrdneme. Proč já mám takovou smůlu? Před měsícem mě vyhodili z práce, hned nato mi utekla m...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: