Degenerácia ľudskej debility dokáže zájsť až k takýmto hraniciam :D
"Neznášam ľudí, ktorí nepoužívajú pri písaní v chate smajlíkov. Mám pocit ako by som si písal z robotom bez emócií.
#Vtipy

BRATM VTIP:

"Pane, váš jezevčík mě kousl do nohy!"

"Pane, váš jezevčík mě kousl do nohy!"
"A co? Chcete snad, aby vás tak ma...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: