Jeden chlápek přišel takhle ke zpovědi, protože ho k tomu dohnalo svědomí. Povídá knězi:
"Otče, já jsem veliký hříšník."
"Tak mi o tom pověz synu, Pán ti snad odpustí."
"Víte, už tři roky chodím se svojí slečnou a krásně to mezi náma klape, neměli jsme jedinou větší krizi. Ale před týdnem jsem ji hledal doma a nebyl tam nikdo kromě její sestry, byli jsme tam sami a já se s ní vyspal."
"To je špatné, synu, ale dobře, že si svou chybu uvědomuješ."
"No jo, jenže předevčírem jsem ji hledal v práci, nebyla tam, byla tam jen jedna její kolegyně, byla tam sama, a tak jsem se s ní taky vyspal."
"Synu, to je hodně špatné."
"No, a včera jsem ji hledal u její tety, nebyla tam, byla tam jen sama teta, ona je ještě kus, a tak jsem se s ní taky vyspal, otče. Otče?... Otče?!?"
Z druhé strany zpovědnice se nic neozývalo. Tak chlápek vylezl, nakoukne tam, kněz nikde. Tak ho začal hledat a po pěti minutách ho objevil schovaného pod stolem za piánem.
"Otče, co tady děláte?"
"Víš, synu, promiň, ale uvědomil jsem si, že jsem v kostele dneska sám."
#Vtipy #Náboženské

BRATM VTIP:

Vsadí se Čech, Američan a Indián, kdo skočí z mrakodrapu.

Vsadí se Čech, Američan a Indián, kdo skočí z mrakodrapu.
Američan se rozbíhá, ale zastaví se a křičí: "No, no!" a neskočí.
Rozběhne se Indián, taky se zastaví a křičí: "Vata, vata!" a neskočí.
Běží Čech a skočí. Na zemi celý domlácený kříčí na In...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: