Jede ráno muž tramvají a slyší:
"Paroháč!"
Muž se otočí, ale nevidí nikoho, kdo by mluvil. Večer příjde domů a stěžuje si ženě.Ta ho uklidňuje,že to určitě nebylo na něj.
Druhý den jede opět tou samou tramvají a slyší:
"Paroháč, užalovaný!"
#Vtipy #O manželstve

BRATM VTIP:

Pepa přijde v noci společensky poněkud unavený domů... :D

Pepa přijde v noci společensky poněkud unavený domů. Svalí se do postele vedle manželky a usne. Najednou se ocitne před nebeskou bránou.
Svatý Petr mu říká:
"Tak vidíš, Pepo, umřel jsi ve spánku".
Pepa zalamentuje: "Ale proč, svatý Petře? Vždyť já...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: