Jede chlap v autě a sebere stopařku. Jedou a stopařka se zeptá:
"Mohu zde kouřit?"
A chlap odpoví: "No, když se Vám vejde hlava pod volant..."
#Vtipy #O sexe

BRATM VTIP:

Tři zesnulí jdou do nebe. Aby smazali .... :D

Tři zesnulí jdou do nebe. Aby smazali všechny hříchy, které spáchali, musí vytrpět zlo, které napáchali při svém řemesle. První byl obuvník, druhý krejčí a třetí cukrář. První vstoupil dovnitř, a pak bylo slyšet bolestný křik. Když vyšel ven, ptali s...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: