Sedia v krčme Japonec, Američan, Angličan, Francúz a Slovák. Japonec pľuvne na Američana a ten mu hovorí:
- To si posral, ideme von!
Zvonku je počuť bum, prásk, tresk, vráti sa Japonec a vraví:
- To bolo karate. Od nás.
Japonec pľuvne na Angličana a ten vraví:
- To si posral, ideme von !
Zvonku počuť bum, rach, tresk, vráti sa Japonec:
- To bolo kendo. Tiež od nás.
Potom zapľuje na Francúza a idú von. Zvonku zasa počuť: bum, bác, prásk, vráti sa Japonec a hovorí:
- To bolo džudo. Tiež od nás.
Keď zapľuje na Slováka, ten hovorí:
- To si posral, ideme von.
Zvonku počuť jedine tresk! Vráti sa Slovák a hovorí:
- To bol hever z Mazdy. Tiež od nich.
- To si posral, ideme von!
Zvonku je počuť bum, prásk, tresk, vráti sa Japonec a vraví:
- To bolo karate. Od nás.
Japonec pľuvne na Angličana a ten vraví:
- To si posral, ideme von !
Zvonku počuť bum, rach, tresk, vráti sa Japonec:
- To bolo kendo. Tiež od nás.
Potom zapľuje na Francúza a idú von. Zvonku zasa počuť: bum, bác, prásk, vráti sa Japonec a hovorí:
- To bolo džudo. Tiež od nás.
Keď zapľuje na Slováka, ten hovorí:
- To si posral, ideme von.
Zvonku počuť jedine tresk! Vráti sa Slovák a hovorí:
- To bol hever z Mazdy. Tiež od nich.
Japonec
BRATM VTIP:
BRATM VTIP: Hluchý džin :D
Sedí muž v bare a vedľa si prisadne muž s krabicou, v ktorej dve malé postavičky hrajú tenis. Muž sa ho pýta.
"Odkiaľ máte taký tenis?"
"Mám doma zázračného džina, ktorý mi splní každé želanie."
"A nemohli by ste mi ho na jedno želanie požičať?...
Prejsť na celý vtip
Populárne podobné:
Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:
Čo na to hovoríš bratmm?
Ďaľšie naj bratmm:
Ženy sú naozaj záhadne bytosti :D
Máš pocit, že si ešte nevidel všetko? Tak pozri toto
Keď ženy potrebujú chlapa :D
Jeeej baby sovička ti spraví deň! :)
ženy sú ako slaninka... prečo?Tak si prečítaj :P
Originálny čaj! Tak toto musíš vidieť
Ranné vstávanie .. ja VS ostatní
Motivácia dňa!
Najhoršia veta na svete je:
Logická hádanka :D
Motto dna
Alzheimer nie je a taký zlý...teda pre chlapov :D
Ako si užiť dovolenku a mať za to dobre zaplatene?:D
Láska vs nevera :)
Krásne ženy v Nemecku :)
Dámy, takto to funguje s mužmi
Máš chuť na niečo rozkošné? nech sa páči! :))
Letma dovolenka na Slovenský spôsob :)
Najkrajší zvuk pre ľudské ucho.. :D
Dôvod prečo sa oplatí íšť pod čepiec :)
Rýchlosť policajnych zložiek v SR je neuprosna :D
Baby, dokazeme naoazj zit bez chlapov?? Prosim o komenty :P
Citát dňa :) Čo na to hovoríte?
Vifon polievky :D
No comment - dievčenská party:D
Tričko s 3D :D
Keď kreslím ja :D
Toto hovorí za všetko :D
Milujete opekanie?:D
babysitting ala Tato :D
...zabávaj sa lajk e boss