Hádají se dva buzeranti. Je to opravdu velká hádka a lítají přitom velice silná slova.
"A víš ty co? Vyliž mi p*del!" huláká jeden.
A ten druhej mu odpovídá:
"Tak na to zapomeň! Žádný usmiřování nebude!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Hádá se Američan Rus a Slovák kdo má ... :D

Hádá se Američan Rus a Slovák kdo má vetší ozvěnu.
Američan říká: "To já, když vlezu k nám do Grant kaňonu a zařvu: helou tak ještě půl hodiny slyšim: helou helou."
Rus mávne rukou a řiká: "To já, když vylezu k nám na Karpaty a zařvu: zdrasvujťa, t...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: