„Dobrý deň, pán Golonka, čo by ste poradili našim chlapcom za tohto nepriaznivého stavu 0:8?"
„Nooo, tak určite, tak najlepšie by bolo streliť Čechom osem-deväť gólov a potom zabetónovať."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Za války v Íráku přijde do Bílého domu... :D

Za války v Íráku přijde do Bílého domu zpráva:
"Několik našich raket zasáhlo omylem území Turecka, obyvatelé jsou pobouřeni."
George zakroutí hlavou a povídá:
"Hm, to je neuvěřitelný, kam všude se nám ty teroristi rozlezli, krom toho jsem nevědě...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: