„Dobrý deň, pán Golonka, čo by ste poradili našim chlapcom za tohto nepriaznivého stavu 0:8?"
„Nooo, tak určite, tak najlepšie by bolo streliť Čechom osem-deväť gólov a potom zabetónovať."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Dva policajti vylezou na vysokou skálu. Jenomže dolů to moc dobre nejde. První povzdychne:

Dva policajti vylezou na vysokou skálu. Jenomže dolů to moc dobre nejde. První povzdychne:
"Ach, kdyby tu byl Boriš"
"Kdopak to je?" ptá se druhý.
"No přece, znáš tu písničku -...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: