Dva Rusové popíjí na Sibiři vodku a ta dojde. Nemají co pít, ale nedaleko leží modul z rakety. Dojdou k němu a najdou palivo do rakety. Chvíli váhají, přičichnou si, potom ho vypijí a usnou.
Jednoho z nich ráno probudí telefon. Zvedne ho a s překvapením zjistí, že volá kamarád, se kterým popíjel. "Už sis prdnul?" ptá se.
"Ne."
"Tak to nezkoušej, já volám z Tokia..."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

"Pepíčku, co ti řekl soused za to rozbité okno?"

"Pepíčku, co ti řekl soused za to rozbité okno?"
Ptá se maminka. Pepíček na to:
"A mami, můžu říct i škaredá slova?"
"To radši ne!"
"...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: