Dva policajti vylezou na vysokou skálu. Jenomže dolů to moc dobre nejde. První povzdychne:
"Ach, kdyby tu byl Boriš"
"Kdopak to je?" ptá se druhý.
"No přece, znáš tu písničku - Boriš umí po skalinách!"
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Hypnotizér a telepat :D

Hypnotizér a telepat si chcú odskúšať, kto z nich má lepšie schopnosti, preto uzavrú stávku.
Hypnotizér hovorí:
- Vidíš tú krásnu ženu na ulici? Stav sa, že o päť minút sa vyzlečie do naha!
Hypnotizér sa sústredí, zavrie oči a žena sa naozaj o ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: