Pokiaľ si chceš vypočuť rozhovor s tvorcami BRATM.SK dozviedeť sa viac o tomto projekte alebo sa zabaviť na nemožnosti tvorcov tak klikni na link. LEN NA VLASTNE RIZIKO! :D

http://chillibeat.sk/5716/bratm-sk/#.UXlEniuPgVm
#Videá

BRATM VTIP:

Hádá se Američan Rus a Slovák kdo má ... :D

Hádá se Američan Rus a Slovák kdo má vetší ozvěnu.
Američan říká: "To já, když vlezu k nám do Grant kaňonu a zařvu: helou tak ještě půl hodiny slyšim: helou helou."
Rus mávne rukou a řiká: "To já, když vylezu k nám na Karpaty a zařvu: zdrasvujťa, t...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: