Idú 3 blondínky na motorke a zastavia na križovatke. Zasvieti červená a hovoria:
Jeej, tá je krásna!!!
Zasvieti oranžová a hovoria:
Tá je ešte krajšia!!!
Zasvieti zelená a hovoria:
Tá je najkrajšia!!!
Zasvieti znova červená a hovoria:
Tú už sme videli, tak poďme!!!
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Viete ako to funguje vo firmách?:D

Do firmy přijde instalatér opravit záchod. Vejde do kanceláře a ptá se sekretářky: "Kde je ten hajzl?" Sekretářka nesměle odpovídá: " Pan ředitel je právě na obědě." "Ale, vy jste me špatně pochopila, já myslím ty dvě nuly!" "Tak náměstkové jsou na p...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: