-Deti,ako robí ovca?

-Bééé!

-A ako robí kohút?

-Kikirikí!

-A sviňa robí ako?

-Rozdajte si papiere.Od okna A,B,A,B...
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Rande :D

Babka s dedkom sa po 70 rokoch manželstva dohodli, že si dajú rande ako za mlada..
Dedko čaká na babku pod dubom hodinu, dve, tri, ... a keď sa zotmie príde domov za babkou a pýta sa jej:
- Prečo si neprišla?
-...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: