-Deti,ako robí ovca?

-Bééé!

-A ako robí kohút?

-Kikirikí!

-A sviňa robí ako?

-Rozdajte si papiere.Od okna A,B,A,B...
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Otec O'Hara zemřel a Otec O'Reyly sloužil mše... :D

Otec O'Hara zemřel a Otec O'Reyly sloužil mše ve svém kostelíku v Irsku dlouho sám. Takže když na farnost konečně dorazil nový kněz rozhodl se, že vyrazí na dovolenou. Rozhodne se vyrazit doLas Vegas. Přistane na letišti v Las Vegas. Jak vyjde z leta...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: