Sedí paní ve středních letech na baru a leje do sebe jednu kořalku za druhou. Po několika takto vypitých sklenkách už barman nepřekoná svou zvědavost a ptá se dotyčné:
"Paní, nic mi do toho není, ale proč tady chlastáte jako o život?"
"Já mám hrozný problémy!!"
"Tak napište Sally."
"Dobrá rada, jenže Sally jsem já!"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Falešný hráč, Tony Rowdman, měl na zápěstí levé ruky vytetovanou růži

Falešný hráč, Tony Rowdman, měl na zápěstí levé ruky vytetovanou růži. Mrzelo ho to, neboť podle té růže ho vždy identifikovali. Jednoho dne si tu ruku usekl. A tak nyní, když na něj šerif Stone vypisuje zatykač, musí do kolonky "zvlášt...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: