Sejdou se tři buzeranti a dohadují se, čím by chtěli v životě být.
První povídá: "Já bych chtěl být travičkou, lidi by na mě leželi, váleli by se po mě, to by bylo žůžo."
Druhý povídá: "Já bych chtěl být vodičkou. Lidi by se ve mě koupali, čůrali by do mě, to by bylo žůžo."
A třetí povídá: "Já bych chtěl být sanitkou."
A ostatní na něj: "A proč?"
A buzík pokračuje: "No oni by ho vždycky zezadu do mě šoupli a já bych dělal hůůů hůůů..."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Krásná ženská

K baru přijde krásná žena, opře se o pult a koketně kývne na barmana, který na ní může oči nechat. Ten se přiřítí a čím že může posloužit. Ona mu zajede oběma rukama do vousů až mu z toho naskočí husí kůže, pomalu se těmy vousy probírá a zapřede: "Vy...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: