Sejdou se tři buzeranti a dohadují se, čím by chtěli v životě být.
První povídá: "Já bych chtěl být travičkou, lidi by na mě leželi, váleli by se po mě, to by bylo žůžo."
Druhý povídá: "Já bych chtěl být vodičkou. Lidi by se ve mě koupali, čůrali by do mě, to by bylo žůžo."
A třetí povídá: "Já bych chtěl být sanitkou."
A ostatní na něj: "A proč?"
A buzík pokračuje: "No oni by ho vždycky zezadu do mě šoupli a já bych dělal hůůů hůůů..."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Jede policejní hlídka po silnici a náhle zastaví.... :D

Jede policejní hlídka po silnici a náhle zastaví. Policajt vyleze z auta a vidí cikána, který je přejetý parním válcem, rozstřílený kulometem a rosekaný na kousky. Na to ten policajt podotkne:
"Teda viděl jsem všechno, ale takovo...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: