Jde buzerant kolem dělníka se sbíječkou:
„Jé, panééé, co to dělááátéé?"
„Vypadni!"
„Panééé, nechte měéé..."
„Vodprejskni."
„Panééé, já se chci jen koukááát..."
„Vypadni, nebo ti tu sbíječku vrazím do p*dele!"
„Jééé, a bude zapnutááá..?"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Jde bezdomovec okolo restaurace a vidí .... :D

Jde bezdomovec okolo restaurace a vidí krásně kouřící polévku. Nikdo okolo nesedí, tak si přisedne a začne ji s chutí jíst. Když je na dně talíře, uvidí housenku, tak to všechno zase vyzvrací zpátky. Když to pán vedle něj uvidí, tak říká:...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: